28.01.2024  -  IV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W tygodniu:

• Wtorek – 18.00 Nieustanna Nowenna.
  • Piątek – 15.00 Msza św. i Godzina Miłosierdzia.

2. W piątek, 2 lutego, Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. w porządku zwykłym. Z ustanowienia św. Jana Pawła II ten dzień jest obchodzony jako Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Polecajmy w tym dniu zakonników i zakonnice. Po Mszach zbiórka do puszek na zakony kontemplacyjne (w tym na Karmelitanki z Bornego Sulinowa).

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca z odpowiednimi nabożeństwami:

• w czwartek od godz. 23.00 do 24.00 – Godzina Święta – adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • w piątek spowiedź – rano przed Mszami św. oraz od godz. 18.00 i wizyta u chorych - od godz. 8.30.
  • w sobotę – o godz. 17 30 zapraszamy na czuwanie modlitewne. W programie: wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa różańcowa, 15 minutowa medytacja w ciszy. Po czuwaniu Msza św.

4. W sobotę, 3 lutego br. ulicami naszego miasta przejdzie po raz kolejny męski różaniec – wynagradzająca modlitwa różańcowa mężczyzn. Wymarsz o godz. 14.00 z kościoła mariackiego i powrót do kościoła, gdzie na zakończenie będzie sprawowana Eucharystia.

5. W niedziele 4 lutego Msza św. o 18.00 a później spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania klasy 8. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania klas 1 szkoły średniej odbędzie się 18 lutego.

6. Przypominamy, że od poniedziałku do soboty w „Wieczerniku” od godz. 8.00 do 18.00 trwa adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. Kurs Przedmałżeński rozpocznie się 5 lutego o godz. 19.00. Zainteresowanych narzeczonych prosimy o kontakt z kancelarią.

8. Wspólnota Domowego Kościoła w Szczecinku zaprasza na bezalkoholową zabawę w „ostatki”, 10.02.2024 do auli domu parafialnego w naszej parafii. Rozpoczęcie o godz. 20.00. Więcej informacji w gablocie parafialnej.

9. Nasza parafia organizuje w dniach 19 – 20 kwietnia 2024 roku pielgrzymkę do Świętej Lipki, Gietrzwałdu i Sianowa koło Kartuz. Więcej informacji w gablocie. Serdecznie zapraszamy.

10. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.