XXVII Niedziela Zwykła – 02.10.2022

1. Nabożeństwa różańcowe:
    - dla dzieci – od poniedziałku do piątku o godz. 17.00;
    - dla młodzieży i dorosłych – codziennie o godz. 18.00;
    - w niedziele – dla wszystkich o godz. 17.30.

2. W tym tygodniu liturgii wspominamy:
    - we wtorek – św. Franciszka z Asyżu;
    - w środę – św. siostrę Faustynę Kowalską;
    - w piątek – Matkę Bożą Różańcową;

3. We wtorek 4 października przypada kolejna rocznica poświęcenia naszego kościoła. (4.10.2009 r)

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca z odpowiednimi nabożeństwami:
     w czwartek
    - o godz. 18.30 – Msza św. wspólnotowa dla wszystkich grup parafialnych;
     w piątek:
    – wizyta u chorych – od godz. 8.30;
    – spowiedź – rano przed Mszami oraz po południu: dzieci o godz. 17.00
    - młodzież i dorośli od godz. 18.00;

5. Modlitwy do św. Jana Neumana, orędownika osób chorych na choroby nowotworowe w środę (piąty dzień miesiąca) po wieczornej Mszy św.

6. Ostatnie spotkanie synodalne w czwartek, po Mszy wieczornej w sali kolejarzy. Prosimy zabrać z zakrystii materiały do dyskusji.

7. W piątek, we wspomnienie Matki Bożej Różańcowej, zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe na nabożeństwo różańcowe o godz. 18.00 oraz na Mszę wieczorną. Gdyby ktoś z parafian chciał dołączyć do modlitwy w Żywym Różańcu prosimy zgłosić się w zakrystii. Modlitwa ta, to odmówienie codziennej jednej dziesiątki różańca, w wyznaczonych przez Kościół intencjach.

8. Spotkanie rodziców dzieci komunijnych w przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 11.00.

9. W zakrystii są do odebrania zamówione egzemplarze wydania Gościa Niedzielnego extra (poświęcone w całości s. Faustynie) w cenie 12 zł. Polecamy też nowy numer miesięcznika „W Naszej Rodzinie”.

10. Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza na dzień skupienia, który odbędzie się 8 października w Górce Klasztornej. Zapisy na wyjazd u zelatorki, pani Ewy Kaszuba oraz w kancelarii. Cena 40 zł.

- śp. Janina Motyka, zam. ul. Warcisława IV, l. 82.
    - śp. Zofia Waleria Mech, l. 99.