XV Niedziela Zwykła – 10.07.2022

1. Trwają wakacje. Podziwiając Boga w otaczającej nas przyrodzie nie rezygnujmy ze spotkania z Chrystusem w niedzielnej Eucharystii. Pamiętajmy też o stosownym ubiorze, gdy wchodzimy do miejsc sakralnych.

2. W czasie WAKACJI:
    - Msze w niedziele odprawiane są o godz. 7.00, 9.00, 11.00, 12.30 i 19.00.
    - kancelaria - czynna we wtorek i czwartek, w godz. od 16.00 do 18.00.

3. W poniedziałek święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.

4. Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej w środę o godz. 17.50; po nim Msza w intencji żywych i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci;

5. Nabożeństwo fatimskie w środę po wieczornej Mszy, ok godz. 19.00.

6. Modlitwy do św. Gerarda, patrona małżeństw oczekujących potomstwa oraz dobrej spowiedzi - w sobotę (16 dzień miesiąca) po wieczornej Mszy.

7. Uczestnicy pielgrzymki do Fatimy proszeni są o wpłatę na konto bankowe parafii drugiej raty, w wysokości 1 tyś zł., do końca lipca br.

8. Zapraszamy do udziału w 40 jubileuszowej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Wyruszamy 1 sierpnia ze Skrzatusza, a 13 sierpnia pokłonimy się Pani Jasnogórskiej. Zapisy i wszelkie informacje na stronie  internetowej:
    www.pielgrzymkikoszalin.pl

9. Polecamy dziś:
    - nowy numer Gościa Niedzielnego wraz z kolejną płytą z Biblią Audio; a na niej cztery księgi Starego Testamentu: dwie Księgi Królewskie i dwie Księgi Kronik.
    - lipcowy numer miesięcznika W Naszej Rodzinie wraz z płytą muzyczną pt. Rodzinny dom;

10. W minionym tygodniu odeszła do wieczności:
    - śp. Joanna Mężykowska, zam. ul. Matejki, l.91.

Urlopowiczom – życzymy udanego WYPOCZYNKU,
a nam wszystkim - błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia